Yiyecek ve İçecek

Yiyecek İçecek

İkbal Thermal Hotel & SPA’da  konaklayan ve günübirlik kullanmak isteyen misafirlerimiz için Türk ve Dünya mutfaklarından çeşitli yeme – içme ve eğlence imkanları sunuyoruz. Afyon yöresi lezzetlerini de katarak  en taze malzemelerle  Usta aşçılarımızın özenle hazırladığı menüleri kaliteli atmosferde tadmanın keyfini çıkarın.

Sevdiklerinizle beraber ayrıcalıklı bir hayatın tadına İkbal Thermal Hotel & SPA’da varın…

close

Not: Otelimiz sağlık ve termal otel olması nedeniyle alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.