YILIN 12 AYI TERMAL DENİZ KEYFİ ...

3 SepKategori: Haber

Yorum: 0

İKBAL THERMAL HOTEL & SPA’da

YILIN 12 AYI TERMAL DENİZ KEYFİ…

Türkiye Termal denize sahip bir ülke, Afyonkarahisar ise dünya çapında Termal merkez olmaya aday bir şehir. Yeraltındaki bu termal denize en yakın mesafede bulunan Afyonkarahisar; Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktadadır. Bakanlar Kurulu kararı ile Afyonkarahisar Türkiye’nin Termal başkenti ilan edilmiştir. Bölgede çıkan suyun mineral kalitesi dünyada ilk sıralara girecek kalitede olup, içeriğinde 37’ye yakın mineral bulunmaktadır.

Türkiye’nin termal başkentinde bulunan Afyon İkbal Termal Hotel & Spa termal suyu, sahip olduğu silisyum ve bikarbonat içerikleri sayesinde şifa dağıtmaktadır. Banyo uygulamalarının pek çok hastalığın tedavisinde olduğu gibi cildi canlandıran, sıkılaşmasına katkıda bulunan, cilt güzelliğini olumlu yönde destekleyen etkileri de bulunmaktadır. Misafirlerine şifa ile birlikte konforu da sunmak amacıyla yenilenen İkbal Termal Hotel & Spa’da tüm detayların düşünüldüğü birbirinden lüks 286 oda, beklentilerinizi fazlasıyla karşılarken; Minera Spa ile termal deniz keyfi de yaşatılmaktadır.

Minera Spa merkezinde Spa’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmet bulunmaktadır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, squash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları, fizik tedavi üniteleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca bayanlara özel kapalı yüzme havuzu da bulunmakta, termal havuzlar da bay ve bayan olarak ayrı konumlandırılmıştır. Misafirlerin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçları ise deneyimli uzman ekip ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Tıbbi Destek;

İkbal Termal Hotel & Spa alanında Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olan Afyon Kocatepe Üniversitesi “Acil Travmatoloji ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi” ile birlikte çalışmaktadır. Otele 900 metre (yürüme ile) mesafede bulunan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Acil Travmatoloji ve Fizik tedavi Rehabilitasyon Hastanesi, en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biridir.

Ulaşım Havayolu ile çok daha kolay …

İstanbul’ dan THY tarifeli seferi ile Kütahya Zafer Havalimanı’ na
indiğiniz takdirde otele ulaşım 49 km. olup, Havalimanından
Afyonkarahisar’ a karşılıklı servisler de bulunmaktadır.

 

İzmir Karayolu 9.km

A F YO N K A R A H İ S A R

www.ikbal.com.tr

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.