Toplantı ve Etkinlikler

Toplantı Salonu

İkbal Thermal Hotel Spa‘da birbirinden farklı ve konforlu  1 adet  çok amaçlı  balo salonu ve fuayesi, 4 adet  toplantı salonu ve fuayesi ile çeşitli iş ve özel toplantılarınız, özel davetleriniz ve konferanslarınız için hazırlanmıştır.  Profesyonel toplantı ve teknik personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz.

Toplam toplantı alanımız 1.283 metrekaredir ve 1.290 katılımcıyı aynı anda ağırlayabilmektedir. Toplantı alanımıza ek olarak son teknoloji kapsamındaki olanaklarımız; projeksiyon sistemleri, perde, dvd oynatıcılar, kablolu-kablosuz mikrofonlar, ışık ve ses sistemleri ile donanmıştır.  İhtiyaç anında diğer teknik ekipmanlar da temin edilmektedir.

Konaklamalı toplantılarınızda eviniz kadar sıcak ve güvenli, konforlu ve lüks odalarda günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

İşiniz Bizim İşimizdir…

 

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.