MineraSpa

kurmerkezi-0149

MineraSpa web sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayınız…

mineraspa

MineraSpa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu),  termal havuzlar, özel aile banyoları,  kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları,  çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları, fizik tedavi üniteleri ile hizmet vermektedir.  Ayrıca bayanlara özel kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Termal havuzlarımız bay ve bayan ayrı konumlandırılmıştır.  Misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını konusunda deneyimli uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir.

Sudan gelen sağlık ve güzellik.

su

İyi bir SPA ruhu da bedeni de yeniler. SPA, üç kelimenin baş harflerinden üretilmiş bir simge-sözcüktür. “Sudan gelen sağlık” ya da Latincesi ile “Salus Per Aquam“.

SPA uygulamalarının içinde su var, koku var, görsellik ve ses var, dokunuş yani masaj var ama en önemlisi mutluluk var.

Termal Su Cenneti olan Afyon MINERASPA’nın Termal Suyu…

Türkiye’nin MINERASPA ve kongre turizmin merkezi olan Afyonkarahisar’da termal suya  kendi kaynağında  eşsiz bir yorum ile şehir, mineraspa,  toplantı ve alışveriş  otelciliğini birleştirerek farklı mimarı konsepte sahip,  modern çizgi ve konforla, kişiye özel hazırlanmış kür programları (banyo kürü, çamur ve diğer doğal yöntemler) ile misafirlerimize hizmet sunuyoruz.

Otelimizde bulunan Afyon termal suyunun, sahip olduğu silisyum ve bikarbonat içerikleri sayesinde banyo uygulamalarında cildi canlandıran, sıkılaşmasına katkıda bulunan, cilt güzelliğini olumlu yönde destekleyen etkileri bulunmaktadır.

MINERASPA uygulamalarının genel olarak faydaları;

  • Yağların eritilip, vücudun forma girmesine ve güzelleşmesine faydası vardır.
  • Gerginlik ya da uyku bozuklukları gibi depresif problemlerin atılmasında iyileştirici etki yapar.
  • Kan dolaşımını düzenler.
  • Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır.
  • Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.
  • Romatizmal  hastalıkların iyileşmesine yardım eder.
  • Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adele yapısındaki spazmaları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır.
  • Vücudun dinamizminin yenilenmesini sağlar. Bünyeye enerji şarj eder.
  • Vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, rahatlama sağlar.
  • Beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk, stres gibi ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder, zindelik verir.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.