RAMAZAN BAYRAMINDA DA RAHAT ve KONFORLU TATİLİN ADRESİ İKBAL THERMAL HOTEL & SPA

15 JulKategori: Haber

Yorum: 0

bayramkampanyasi

2013 yılının ilk dini bayramı olan Ramazan Bayramında (08-09-10 Ağustos 2013) Bayram boyunca her gün özel canlı müzik etkinlikleri ile Tatil, Sağlık Alışveriş ve Eğlencenin ilk adresi olan İKBAL THERMAL HOTEL & SPA konuklarına keyifli saatler geçirtirken uygun fiyat avantajları ile Ramazan Bayramı dolu dolu yaşanıyor.

 

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.