Profesyonel Tıbbi Destek

3 SepKategori: Haber

Yorum: 0

Alanında Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olan Afyon Kocatepe Üniversitesi “Acil Travmatoloji ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi” ile  birlikte çalışıyoruz.

Otelimize 900 metre (yürüme mesafesinde) mesafede bulunan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Acil Travmatoloji ve Fizik tedavi Rehabilitasyon Hastanesi, en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden bir tanesidir.

Daha fazla bilgi için www.hastane.aku.edu.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.