Odalar

İkbal Thermal Hotel & SPA’nın  odaları;  Çağdaş hatları, panoramik manzaralı  286 oda son teknoloji ile donatılmış, aydınlık, ferah ve profesyonel bir sadelik içerisinde kendinizi evinizde hissettirecek bir konaklama imkanı sunuyor. Her bir detayın tek tek düşünüldüğü ayrıntılardan oluşan mükemmel uyumla yaratılmış farklı seçeneklerdeki odalar, siz misafirlerimize unutulmayacak anlar sunuyor. Odalarımız dinlenmek için olduğu kadar çalışmak için de idealdir.

Her oda da çift kişilik büyük yatak (frenchbed) veya iki adet tek kişilik yatak, koltuk, kanepe (ekonomik odalar hariç),  çalışma masası ve sandalyesi, TV, minbar, çay-kahve ikram seti, valizlik, emanet kasa,  mermer  ile döşenmiş  modern  banyo, büyüteçli ayna, ısıya duyarlı saç kurutma makinesi ve havlupan. Oda kapılarının tümünde dürbün ve güvenlik kilidi vardır. En az 28 m² olan odalarımızda, isterseniz gününüzü Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel yerlerini gezerek, isterseniz otel alanında bulunan açık alan AFIUM alışveriş merkezini gezerek,  isterseniz toplantılara katılarak, isterseniz otelin Termal & Spa alanında geçirin; sizleri konuk ederken aynı zamanda odanızda huzur bulmanızı ve üretken olmanızı sağlayacak  bir dizi olanağın içinde bulunduğu yüksek standartlardaki konaklama imkanlarımızla en ince ayrıntıyı dahi düşündük. LCD televizyonunuz dünyadaki son haberleri takip etmenizi ve rahat yatağınıza uzanıp seçmiş olduğunuz bir filmin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Ekstra yatak: Odalarımızda 2 kişilik standart yatak olduğundan ( french veya twin yatak ) ek yatak için portatif yatak veya kanepe kullanılmaktadır.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.