Kurum Kültürümüz

VİZYONUMUZ
Türkiye’nin en iyi Termal ve SPA oteli olmak.

MİSYONUMUZ
“Müşterilerimiz konuklarımızdır” ilkesini benimseyerek, konuklarımızın talepleri ve beklentilerine en hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilmektir.
 
İLKELERİMİZ
İkbal Thermal Hotel & SPA’ da ilkeler ikiye ayrılır.

1. KONUKLARIMIZ İÇİN İLKELERİMİZ

 • Konuklarımıza karşı güler yüzlü olmak esastır.
 • Konuklarımız; otelimize geldiği andan ve otelimizden ayrıldığı ana kadar tüm çalışanlarımızın güler yüzlü olması temel ilkemizdir.
 • İşimizi bir kerede doğru yapmak önemlidir.
 • Konuklarımıza hizmet sunarken, işimizi ilk defasında ve her defasında doğru yapmak, konuklarımıza aynı standartta hizmet vermek ikincil ilkemizdir.
 • Gelişmeleri takip etmek ve gerekli revizyonları yapmak.
 • Gelişen ve değişen dünya şartlarını takip ederek, hizmet standartlarımızda gerektiğinde revizyona giderek, en iyiyi ve en yeniyi konuklarımıza sunmaktır.

2. ÇALIŞANLAR İÇİN İLKELERİMİZ

 • Bir İkbal Thermal Hotel & SPA çalışanı önce kendisine saygı duyar. Yaptığı işten ve kendisinden emin kişisel ve toplumsal ahlak kurallarını benimseyen, dürüst ve nezaketli kişidir.
 • Temizlik esastır ve kişisel bakımda özenlidir.
 • İkbal Thermal Hotel & SPA çalışanı; kendine olan saygısı ve yaptığı işi gereği her aşamada titiz ve özenlidir. Günlük kişisel bakımından, kıyafet düzenine kadar tüm ayrıntıları özenlidir.
 • Kişisel gelişimine ve eğitimine önem verirler.
 • İkbal Termal Hotel & SPA için; tüm çalışanların gelişimi önemlidir. Gelişen ve değişen koşullara ve iş kollarına göre eğitim ve gelişim faaliyetleri sürekli devam eder.

HEDEFLERİMİZ
İkbal Thermal Hotel & SPA; çalışanları ve hizmet standartları ile bir bütündür.  Hedef, sürekli dinamik bir yapı, mutlu çalışanlar, mutlu konuklar döngüsünü en iyi şekilde sağlamaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Afyonkarahisar’ın ilk çevreye duyarlı yeşil yıldızlı tesisi olarak, daha iyi bir çevre ve daha mutlu bir yaşam için bizler ve bizden sonraki nesillere, bugün ve gelecekte daha yaşanabilir bir dünya adına, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çevreye olumsuz etkileri olası tehlikeleri tespit ederek içinde yaşadığımız çevreyi ve doğayı korumak için doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmak, çevre kanun ve yönetmeliklere uymak, toplumsal sorumluluk anlayışı çerçevesinde çevre sorunlarına karşı duyarlı olmaktır.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.