Kariyer

kariyer

İkbal  Thermal Hotel & SPA‘ya  iş başvurunuz  için teşekkür ederiz. İşletme olarak standartlarımızı en üst seviyede tutmak ve misafirlerimize unutulmaz bir karşılama-ağırlama ve uğurlama deneyimi sağlamaktır. İkbal Thermal  Hotel & SPA ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız bizimle tecrübenizi paylaşmaya davet ediyoruz.

İkbal Thermal Hotel & SPA  ailesine katılmak için iş başvuru formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Başvuru süreciniz, web sayfamızdan özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlar. Başvurduğunuz pozisyonlarla, nitelikleriniz eşleştirilerek insan kaynakları ve ilgili departman müdürleri ile ön değerleme yapılır. Bu doğrultuda değerlendirilen başvurular arasından seçilen adaylar ile temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilir.

Sitemize yapmış olduğunuz başvurular sadece İkbal Thermal Hotel & SPA İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecek olup tüm başvurular gizlilik esası içinde değerlendirilir.

Ayrıca iş başvurularınız için CV’nizi ik@ikbal.com.tr  adresine de gönderebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayınız
Browse...

Maksimum 2MB

Doğum Yeri--Gün/Ay/Yıl

Dil/Derece(Az-Orta-İyi)

Dil/Derece(Az-Orta-İyi)

Dil/Derece(Az-Orta-İyi)

Please wait...

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.