Kadayıf Restoran

Kaymak Restoran

Sabah kahvaltısı, öğle  ve akşam yemeği servislerinin sunulduğu ana restoranımzıdır. Açık büfe ve Alacarte yiyeceklerinin usta aşçılarımızın özenle hazırladığı Türk ve Dünya mutfaklarından Afyon yöresi lezzetleri de eklenerek damak tadınıza uygun  ana yemekler, soğuk ve sıcak mezeler, salata ve tatlı  gibi çeşitli lezzetler sunulmaktadır. İkbal Thermal Hotel & SPA’nın gurme tatlarını keşfetmek için en ideal mekandır.

Servis saatleri:

Kahvaltı     : 07:00 – 10:00

Öğle yemeği  : 12:30 – 14:30

Akşam yemeği : 19:45 – 22:15

close

Not: Yukarıda belirtilen servis saatleri operasyon ve mevsim şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bilgi ve rezervasyon için  lütfen resepsiyona sorunuz.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.