İletişim

ikbal-kroki

İletişim Bilgileri

Bize her türlü soru ve sorununuzu lütfen yazın.
Size yeniden ulaşabilmemiz için lütfen yandaki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz. En kısa sürede talepleriniz ile ilgili size geri dönüş yapılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Adres: İzmir Karayolu 9. km
Afyonkarahisar / Türkiye
Tel: +90 272 252 56 00
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı: 0 536 033 6093
Faks: +90 272 252 56 14
E-Posta: info@ikbal.com.tr
Koordinatlar: 38°47´34.30″ K – 30°27´25.54″ D

E-Bülten Aboneliği
İletişim Formu

Please wait...

Yol Tarifi

İzmir ve Kütahya yolundan gelen misafirlerimiz AFİUM önündeki trafik ışıklarından (kavşak) dönerek KÜTAHYA karayoluna  döndükten 200 metre sonra  sağdan  içeri girecekler. İkbal Thermal Hotel & SPA‘ya  HOŞGELDİNİZ.

Ankara ve Şehir Merkezinden  gelen misafirlerimiz AFİUM önündeki trafik ışıklarından (kavşak) KÜTAHYA karayoluna döndükten 200 metre sonra sağdan içeri gireceklerdir.  İkbal Thermal Hotel & SPA’ya HOŞGELDİNİZ.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.