İkbal Thermal Hotel & Spa'da Yüzme Dersleri Başlıyor

29 FebKategori: Kampanya

Yorum: 0

Minera SPA ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu işbirliği ile   yüzme kurs kayıtlarımız başlamıştır.

Yüzme Kursu AfişYaz tatilinin de başlamasıyla birlikte, öğrencilerin yaz tatilini en güzel şekilde geçirmesi amacıyla başlatılan yüzme kurslarımız, 15 Haziran tarihinde başlayacak haftaiçi gündüz 10:00-12:00 saatlerinde toplam 10 seans olarak verilecektir. Dersi kaçıran öğrenciler için telafi dersleri  verilecektir.

İkinci etap kurslarımız ise 29 Haziran 2015 tarihinde başlayıp, 10 Temmuz 2015 tarihinde sona erecektir.

Öğrencilerimiz yüzme kursu boyunca öncelikle yüzme tekniklerini öğrenecekler, daha sonra ise deneyimli yüzme hocalarımız tarafından kısa sürede yüzmeyi öğreneceklerdir. Yüzme kursumuz ayrıca küçük öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenini kazandırmanın yanı sıra fiziksel olarak da gelişmelerini sağlayacaktır.

Yüzme vücuda esneklik ve dayanıklık kazandırır. Kalbi güçlendirir, dolaşımı düzenler. Vücut direncini yükseltir, gribal enfeksiyonlardan korur ve kas olarak güçlenmesini sağlar. Psikolojik açıdan kendine güven, konsantrasyon, güçlü iletişim, stres gibi kavramları pozitif anlamda dengeler.

Özel Yüzme derslerimiz ise birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlanarak 09-00 – 22-00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Bayan öğrencilerimiz isterse bayan hocadan birebir ders alabilir. Gruplar için özel sınıflar da açılabilir. Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir.

Açmış olduğumuz yüzme kursumuza yoğun ilgi gösteren tüm katılımcılara ve öğrenci velilerimize teşekkür ederiz.

Yüzmeyi, Profesyonel Eğitmenlerden Öğreninin

Kurs Seçenekleri:

  • Çocuklar İçin
  • Yetişkinler İçin (Bayanlara özel grup ve bayan hoca)
  • Özel Kurslar

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.