İkbal Thermal Hotel & SPA’da Erken Rezervasyon Fırsatı

20 SepKategori: Kampanya

Yorum: 0

01 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 dönemi konaklamalar için 30 Kasım 2016 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Rezervasyon İçin Lütfen Tıklayın

1-3 Gecelik konaklamalarda %20 İndirim
4 gece ve üzeri konaklamalarda %30 İndirim

• Belirtilen promosyon daha önce yapılmış satışlar için geçerli değildir ve diğer aksiyonlar ,kampanya vb. ile birleştirilemez.
• Kahvaltı ve Akşam yemeklerimiz açık büfedir.
• Lobi alanında her gün 16:00-17:00 arası çay-kahve ve diğer zengin ikramlarımız vardır. Otelde konaklayan tüm misafirlerimiz bu ikramlardan ücretsiz olarak yararlanmaktadır.
• Otel kampanyayı durdurma ya da fiyatlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.