İkbal Thermal Hotel & SPA yenilendi, gelin sizde kendinizi yenileyin.

6 AugKategori: Haber

Yorum: 0

ADE3D7F2-A3A0-43F1-98FF-D8F944486EEF@cviiz.com

İkbal Thermal Hotel & SPA, kendine yakışır konfor ve teknolojiyi bütünleştirerek her biri birinden özel dizayn edilmiş odalarda sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını sunmaktadır. Tecrübeli ahçılarımız tarafından damak tadınıza uygun olarak hazırlanan Anadolu’nun birbirinden lezzetli eşsiz yemeklerini “İkbal Thermal Hotel & SPA” farkıyla sunmaktadır. Kür merkezinde her biri konularında uzman yerli ve yabancı çalışanlarımız eşliğinde uygulanan cilt bakımları, vücut bakımları, masajlar, çamur banyoları ile tüm yorgunluk ve stresinizi atarak kendinizi yenileyecek, otantik havasıyla ruhunuzda tazeliği hissedeceksiniz. Otel alanı içerisinde bulunan AFİUM Outlet ve Eğlence Merkezi, alışverişin yanısıra birçok sosyal aktiviteye de ev sahipliği yapıyor. İçinde 3 ve 5 boyutlu sinemaları, 10 ayrı sinema salonu, oyun alanları, bowling salonu ve lunaparkıyla büyük bir sosyal ortam sağlıyor.

Gelin, sizde yenilenen İkbal Thermal Hotel & SPA’yı yakından görün…

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.