Havuzlar (Termal ve Yüzme Havuzları)

havuz

Yüzme, fiziksel görünümü şekillendiren, kan dolaşımını düzenleyen ve bütün vücudu çalıştıran ritmik hareketleriyle kalp-damar sistemini güçlendiren bir spor dalıdır. Yaz aylarında serinletirken, stresimizi alan ve kaslarımızı güçlendiren yüzme sporunun ergenlik döneminde ise beden gelişimini hızlandırıcı bir etkisi vardır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve vücudunu formda tutmak isteyen kişilere en iyi önerilebecek spor branşlarından biridir.

Doğanın bir hediyesi olarak şifalı ve mineral bakımından zengin bay termal havuz, bayan termal havuz,  bay- bayan karışık  kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu,  bay-bayan karışık ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzumuz hizmetinizdedir. Ayrıca bayanlara özel yüzme havuzumuz bulunmaktadır.

  • 1 adet bay-bayan (unisex) ortak kullanım kaydıraklı kapalı yüzme havuzu (jakuzili)
  • 1 adet bay-bayan (unisex) ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu
  • 1 adet bayan yüzme havuzu (jakuzili)
  • 1 adet bay-bayan (unisex) açık termal havuz
  • 1 adet kapalı çocuk havuzu
  • 1 adet bayan termal havuz
  • 1 adet bay termal havuz
close

Bilgilendirme

  • 6 yaşına kadar olan erkek çocukların annesi ile havuz kurallarına göre kullanımı uygundur.
  • 7 yaş ve üzeri erkek çocuklar havuz kurallarına göre karışık yüzme havuzunu kullanmaları gerekmektedir.
  • Değerli misafirlerimiz; rutin yıllık bakım nedeniyle açık yüzme havuzumuz 20.09.2016 tarihinden itibaren kullanım dışıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.