Gıda Politikamız

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

İkbal Termal Hotel SPA olarak hedefimiz;

“Sağlık turizmi üzerine kurulan otelimizin misafirlerine her yönüyle fayda sağlamaktır. Termal suyun verdiği şifanın yanında, konaklama ve beslenmenin de kaliteli ve güvenli bir şekilde helal standartları gereğince karşılanması önceliğimizdir.  Amacımız, hizmetimizin misafir beklentilerini karşılayan kalite ve gıda güvenliği standartlarında olması ve bunun devamını sağlamak ve geliştirmektir.”

Hedefimiz için gerekli olan;

  • Misafirlerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek tüm süreçlerimizi gözden geçirmek ve iyileştirmek
  • Tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirmek ve bu sürece katılımlarını sağlamak
  • Yasal gereklilikleri yerine getirerek sektörel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek
  • Satın alınacak gıda ve diğer ürünlerin helal standartlarına ve insan sağlığına uygunluğuna bakmak
  • Kaliteyi ve Gıda Güvenliğini mümkün olan en üst seviyeye taşımaktır.

Tüm çalışanlarımız bu sorumluluk ve bilincinde olarak özenle hareket etmektedirler.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.