Düğün - Nişan ve Özel Davet Yemekleri

dugun-nisan

İkbal Thermal Hotel & SPA, şık ve unutulmaz düğün, nişan ve özel davet yemekleriniz  için en doğru adrestir. Sunduğu kusursuz hizmet, merkezi konum, görkemli balo salonu ve farklı dekorasyon ile son stilleri sergileyen İkbal Thermal Hotel & SPA, çağdaş ve şık bir düğün, nişan ve özel davet yemekleriniz için ideal mekandır. Mutfak ekibimizin oluşturduğu gurme düğün, nişan ve özel davet  menüleri ile unutulmaz olduğu kadar olağanüstü ziyafetinizi tasarlamanıza yardımcı olmaya hazırız. Pasta kesimini düşünmeye sıra geldiğinde, lüks pasta tasarımlarımızdan istediğinizi seçebilir veya pasta tasarımcımız ve usta şefimiz ile kendi özel dizaynınızı yaratabilirsiniz. Profesyonel düğün planlaması; açılış kokteylinden ordövre, müzikten dekorasyona kadar tüm günü kapsamaktadır.

Özetle hayallerinizdeki düğünü size ve sizle yaratırken hiçbir detayın göz ardı edilmemesini sağlayacaktır. Organizasyonunuzun kusursuz gerçekleştirme kısmını bize bırakın, böylece bir ömür boyu sürecek olan anılarızı yaratmanın tadını çıkarabilirsiniz…

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.