Cilt & Vücut Bakımları

kurmerkezi-0109

Daha canlı, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için kişiye özel güzellik bakımlarımızdan uzman terapistimiz eşliğinde yararlanabilir, İkbal Thermal Hotel  & Spa merkezinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Cilt Bakımı

Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere size özel kişileştirilmiş cilt  bakımları cildinizi canlandıracak ,derinden temizleyecek ve tazeleyecektir.

Cilt Bakımı denince ilk aklımıza gelen bakım yüzümüze yapılan bakım olsa da aslında tüm vücudumuzun bakımına önem vermemiz gerekir. Cildin bu kadar büyük bir önem taşıması, sağlıklı bir cilt sayesinde cildimizin hava alabilmesidır. Ölü derilere sahip ve sorunlu bir cilt genel anlamda tüm sağlığımızı etkiler. Sağlıklı bir cilt için birtakım bakımlar uygulanması her zaman için gereklidir. Bu bakımlar; özel eğitim almış profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Cildiniz sizin ışıltınızı dışarıya vurur. Bu yüzden sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için cilt bakımınızla yakından ilgilenin.

Vücut Bakımı

Profesyonel bakım ekiplerimiz tarafından yapılan vücut bakımları ile cildiniz yeniden doğuyor. Bedeniniz eşsiz vücut bakımlarımızdan birini hak edecek kadar değerlidir…Ruhsal rahatlamanızı sağlayacak, günün yorgunluğunu unutturacak sizi Uzak Doğunun mistik yolculuğuna çıkartacak bedeninizi şımartacak  bir  “Anti- Aging” bakımı mı? Lokal yağ fazlalıklarınızı gideren toksin ve ödem atılımını gerçekleştiren selülit ve vücut deformasyonları üzerinde son derece etkili olan bir  “Anti Selülit”  bakımı mı?

Seçim sizin.

Özel Cilt Bakımı (60 dk)
Cilt analizi yapıldıktan sonra; cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan cildin spesifik ihtiyacına yönelik olarak uygulanan özel bakım programlarıdır. Yoğun nemlendirme, cilt altı dokusunu kuvvetlendirme kırışıklıklar ile savaş konularında etkilerini daha bakım esnasında hissetmeye başladığınız ve cildinizdeki olumlu yansıması uzun süreli bakımlardan oluşmaktadır.

Derinlemesine Cilt Bakımı (60 dk)
Cildinize uygulanan derin temizleme, mineral takviyesi ve yüz masajıyla devam ediyor. Canlanmanızı sağlayacak sıklaştırıcı, şekillendirici, besleyici veya nemlendirici maske uygulanır. Minera spanın bu özel bakımıyla bedeniniz ve ruhunuz tam bir sukunete kavuşacak.

Minera Cilt Bakımı (60 dk)
Cilt analizi yapıldıktan sonra; cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan bakımları içermektedir. Her cilt tipine uygun kişiye özel bakım programı ile cilt toksinlerinden arınır, nemlenir, yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanır. İhtiyacınıza yönelik farklı bakımlar şişlikleri ve kırışıklıkları hafifletir, cildin canlılığını geri kazandırır.

Göz Bakımı (30 dk)
Hassas narin göz çevresi için özel gevşetici, tazeleyici bakım. Bakım sırasında göz bölgesinin gevşemesi için lenf drenaj uygulaması yapılmaktadır.

Anti-Aging Cilt Bakımı (60 dk)
Cildi yaşlanmaya karşı koruyan kişiye özel uygulamalardır.Cilt için gerekli destek maddeleri olan Kolejen’i kap- sayan ve ciltteki Anti-aging hormonlarının yapımını arttıran özler içermektedir. Cilt saf kolajen ile yoğun şekilde nemlendirilir ve sıkılaştırılır. Kırışıklıklar düzeltilir ve yüz hatları netleşir. Le Elexir Anti-Aging bakımında yosundan kazanılan bitkisel hormonlar, cilde genç bir görünüm kazandırır. Cildin doğal yaşlanma süreci yavaşlatılarak kırışıklıkların oluşumu geciktirilir, mevcut kırışıklıkların görünümleri düzeltilir.

Baylara Özel Cilt Bakımı (50 dk)
Erkek özel cilt bakımıdır. Anti-aging özellikli, yorgunluğa karşı, enerji verici etkili bir bakımdır. Cildi dengeler ve tazeler.

Yosun Vücut Sargısı (50 dk)
Britanya sahillerinden elde edilen saf mikro toz su yosunları ile uygulanır. Denizden gelen bu güç, vücudu inceltir, metabolizmayı uyarır, toksinlerin hızla atılmasını sağlar. Cildi nemlendirir ve rahatlatır. Cilde mineral ve gerginlik kazandırır.

Bölgesel Vücut Maskesi (40 dk)
Hamilelik ve kilo kaybından sonra deforme olan bölgelerin sıkılaşmasını sağlar ve özellikle lokal kilo sorunu olanlarda yağ yoğunluğunu azaltır. Zayıflatıcı, selülit giderici ve kan do- laşımını artırıcı etkileri vardır. Vücut canlanır ve daha hafif hisseder. Figür arınır ve cilt sıkılığı artar.

Presso Terapi (20 dk)
Vücuttaki lenf noktalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir. Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımı hızlandırarak damarlar arasında biriken sıvıyı drene eder. Çeşitli hastalıklar sebebiyle oluşan ödemin tedavisinde kullanılır.

LPG Selülit Bakımı (30 dk)
LPG deri altındaki düzensizlikleri, se- lülit denen portakal kabuğu görüntü- sünü önemli derecede azaltmaktadır. Uygulama yapılan bölgelerde vücut kontürlerinin düzeltilmesi, ödemlerin erken çözülmesi, derinin dolaşımını arttırıp diri kalması sağlanmaktadır.

Kleopatra (30 dk)
Bol mineralli süt, vitaminler ve eterik yağlar ile dolu bu banyo, vücuda, ruha ve zihne hitap ederek dinlendiren şımartıcı bir bakımdır.

Aroma Yağı Vücut Sargısı (40 dk)
Vücut tipine uygun, gevşeme, canlılık, arınma ya da Anti-Aging ihtiyacınıza göre aromatik yağlarla uygulanan bu bakım, vücuttaki elastikiyet kaybına karşı mücadele eder, stresten arındırır ve enerji verir. Özel formülü sayesinde selülitli dokunun giderilmesi, vücudun toplanıp sıklaşması amaçlanır. Bakım kendine özel Peeling ile başlar, anti selülit masajı ve maske uygulaması ile devam eder, bu bakım özel inceltici krem uygulaması ile son bulur. Selülit giderici, arındırıcı ve yağ birikimlerini azaltıcı etkileri vardır.

Minera Cilt Bakımı (60 dk)
Cilt analizi yapıldıktan sonra; cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan bakımları içermektedir. Her cilt tipine uygun kişiye özel bakım programı ile cilt toksinlerinden arınır, nemlenir, yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanır. İhtiyacınıza yönelik farklı bakımlar şişlikleri ve kırışıklıkları hafifletir, cildin canlılığını geri kazandırır.

Cilt ve vücudunuzun yenilenmesi için doğru adres İkbal Thermal Hotel & SPA…

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.