Avantajlı Tatil Paketi İkbal Thermal & Spa'dan

22 AprKategori: Haber

Yorum: 0

5 yıl ve 10 yıl seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu paketi, art arda kullanabiliyor yada arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Üstelik 7 gece ve üzeri konaklamalarda fizik tedavi ünitelerinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz. Eğlence mi dediniz? Afyon’un en popüler alışveriş ve eğlence merkezi Afium, sadece birkaç adım uzağınızda. Gelin avantajlı tatil fırsatlarını değerlendirin, kendinize ve sevdiklerinize muhteşem tatiller hediye edin.

Avantajlı tatil paketi ile 10 yılın yorgunluğunu arkanızda bırakmak ister misiniz?

  • Açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe akşam yemeği ve zengin büfesi ile öğleden sonra 4 çayı fiyatlara dahildir.
  • Tüm termal havuz, hamam, sauna, buhar odası, masa tenisi, bilardo hizmetleri ve kaydıraklı yüzme havuzu kullanımı da fiyat içinde olup, bay-bayan ayrı ve karışık havuzlarımız mevcuttur.
  • Almış olduğunuz avantajlı tatil paketine göre yıllar içinde esnek kullanım imkanı.
  • 7 gece ve üzeri konaklamalarda “fizik tedavi” ÜCRETSİZDİR.
  • Otel içi ekstra harcamalarda % 30 (ürün satışları hariç),
  • Tüm İkbal Market harcamalarında %10 indirim uygulanır.
  • Esnek kullanımlı avantajlı tatil paketi kontenjanı sınırlı sayıda olduğu için kontenjanımız dolduğunda satışlarımız sona erecektir.
  • Tatil, sağlık ve alışverişin ilk adresi İKBAL THERMAL HOTEL & SPA’ya sizi ve misafirlerinizi bekliyoruz.
Detaylı Bilgi İçin tıklayın

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.