Avantajlı Tatil Paketi Alan Herkese 2 Kişilik 2 Gün Konaklama Hediye! (Kampanya Sona Erdi)

6 Jul



Kategori: Kampanya

Yorum: 0

Avantajlı Tatil Paketi Alan Herkese

2 Kişilik 2 Gün Konaklama Hediye!

Ramazan ayına özel bu fırsatı kaçırmayın…

06-20 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerli bu özel fırsatı kaçırmayın. Hemen arayın!

* Konaklama hediye kullanım süresi 31 Aralık 2013’e kadar olup, dini-milli bayramlar ve özel günler hariç olup otelin müsait olduğu tarihlerde önceden rezervasyon yaptırmak kaydı ile geçerlidir.

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.