Anket Formu

Sayın Misafirlerimiz;

Konaklamanızda otelimizi tercih ettiğiniz ve zamanınızı ayırıp anket formumuzu doldurduğunuz için teşekkür ederiz.

Günümüzde hizmet sektörü hızla ilerlemekte, yeni gelişmeler birbirini kovalamaktadır. İKBAL THERMAL HOTEL & SPA olarak bu gelişmelerin gerisinde kalmamak, tüm misafirlerimizi her bakımdan memnun edebilmek gayreti içerisindeyiz.

Sizleri ve misafirlerinizi tekrar tesislerimizde ağırlamaktan kıvanç ve mutluluk duyacağımızı bildirir, teşekkürlerimizi sunarız.

İKBAL THERMAL HOTEL & SPA

1. Rezervasyonunuzu nasıl yaptırdınız?
2. Rezervasyon
3. Resepsiyon
4. Misafir İlişikileri
5. Housekeeping
6. Yiyecek ve İçecek
7. Termal & SPA Merkezi
8. Diğer Aktiviteler ve Hizmetler
9. Personel
Anket dışında kalan diğer hizmetlerimiz;
Please wait...

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.