2015'i "Nokta"lamaya, 2016'ya enerji dolu girmeye hazır mısınız? (Kampanya Sona Erdi)

18 NovKategori: Haber, Kampanya

Yorum: 0

Eğer cevabınız evet ise sizleri ve misafirlerinizi “İkbal Thermal Hotel & SPA” ‘ya muhteşem eğlenceye ve kendinizi yenilemeye bekliyoruz.

Sizler için 31 Aralık 2015 – 03 Ocak 2016 tarihleri arası 3 günlük çok özel program hazırladık.

Yılbaşı akşamı unutulmaz bir gece sizi bekliyor. Muhteşem sesi ve sahne performansıyla Halk müziğinin efe sesi Show TV’nin sevilen yüzü Turgay BAŞYAYLA, İkbal Thermal Hotel & SPA’da…

Konaklamalı Yılbaşı Paket Fiyatlarımız;

2 kişilik oda da kişi başı 675,00 TL / 3 gecelik paket.

 • Yukarıdaki fiyat deluxe oda tipi için geçerli olup suit odalar için fiyat farkı alınır.
 • Yukarıdaki fiyat YARIM PANSİYON olup (kahvaltı ve akşam yemeği dahil) yılbaşı akşamı galada içilen alkolsüz içecekler, ayrıca yılbaşı akşamı havuz başında sucuk partisi, gece yarısı işkembe çorbası ve yeni yıl sabahı geç kahvaltı fiyata dahildir.
 • Belirtilen fiyatlarımız 31 Aralık 15 – 01 ve 02 Ocak 16 tarihleri için geçerli olup promosyon fiyatlarımızdır. Normal satış fiyatımız 2 kişilik oda da kişi başı 750,00 TL olup otel fiyatları değiştirme hakkına sahiptir.
 • 31 Aralık 2015 akşamı gerçekleşecek olan yılbaşı gecesi akşam yemeği balo salonunda servis edilecektir.
 • Misafirler oturacakları bölümlerdeki masaları, 31 Aralık 2015 tarihinde otelde yapılacak çekilişle belirleyeceklerdir.
 • Yılbaşı akşamı balo salonuna 12 YAŞ ALTI ÇOCUK alınmayacaktır, Çocuklar için ayrı bir salonda açık büfe yemek verilecektir.
 • Konaklayan tüm misafirlerimiz 16:00-17:00 arası 5 çayından ücretsiz olarak faydalanabilecektir.
 • 01 ve 02 Ocak 2016 akşamları asma katta canlı müzik performansı.
 • Konaklama paketi dışında kalan tüm yiyecek, içecek ve diğer extra harcamalar ÜCRETLİDİR.
 • Çocuk ücretleri yetişkinlerle aynı odada konaklama olması durumunda geçerlidir.
 • Çocuklar için sürpriz eğlence ve hediyelerimiz vardır.

Bilgi ve Rezervasyon için iletişim bilgilerimiz aşağıda olup bize her zaman bu iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tel : 0 272 252 56 00
info@ikbal.com.tr

Minera Spa merkezimizde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetlerimiz vardır. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför ...>>

Termal suların geçmişten günümüze binlerce yıldır şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Ülkemizdeki termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir. İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur.

Afium; Afyon’un en büyük açık alan outlet ve eğlence merkezi otel alanı içerisindedir. Burada gününüzü ister alışveriş yaparak, ister sinemada vizyondaki filmleri izleyerek, isterseniz eş ve dostlarınızla eğlence merkezinde eğlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. Açık alan outlet ve eğlence merkezini hayal edip sizlerin hizmetine sunduk.

İkbal Lokantacılık İkbal Gıda İkbal Şekerleme Afium Alışveriş ve Eğlence Merkezi

www.ikbal.com.tr, İkbal Hotel Thermal Hotel & SPA resmi web sitesidir.